DLACZEGO DYFUZOR ZAPACHOWY JEST POTRZEBNY I JAK GO UŻYWAĆ

DLACZEGO DYFUZOR ZAPACHOWY JEST POTRZEBNY I JAK GO UŻYWAĆ

W ciągłej pogoni za dobrami materialnymi ludzie nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest właściwy wypoczynek. Obecnie co druga osoba cierpi na zespół przewlekłego zmęczenia i nie jest tego świadoma. Aromaterapia jest jednym z najskuteczniejszych sposobów łagodzenia stresu i relaksacji. Kojące zapachy mają złożony wpływ na stan fizyczny i psychiczno-emocjo brak wigoru nawet po śnie;nalny człowieka.

Objawy przewlekłego zmęczenia:
• bóle głowy, drażliwość;
• senność, ospałość, spowolnione reakcje;
• apatia, niski ton emocjonalny.

Zapachy można również stosować w celu zmniejszenia stresu, napięcia mięśniowego i ożywienia organizmu. Wybieraj je tylko indywidualnie, zgodnie z własnymi preferencjami i aktualnym stanem ducha.
Dyfuzor zapachowy rozwiązuje problem szybkiego wypełnienia perfumami dowolnego pomieszczenia (z arówno mieszkania, jak i biura). Jest to najprostszy sposób, aby wpłynąć na nastrój i atmosferę w Twoim domu. Jest to specjalny szklany wazon.

Wymiana przeterminowanego płynu jest prosta - należy kupić zapasowy wlew. Ponownie wylej zapach, dodaj nowe/niewykorzystane patyczki i ciesz się pięknym zapachem ponownie., w którym umieszczone napewniacze dla dyfuzorów, a następnie umieszcza się w nim specjalne dyfuzor patyczki zapachowe (bambusowe, rattanowe, trzcinowe itp.). Porowata struktura patyczków pozwala perfumom unosić się w górę przez pory i rozprzestrzeniać się po całym pomieszczeniu. Możesz regulować intensywność zapachu: sprawić, by był wyczuwalny lub subtelny i nie rzucający się w oczy. Im więcej aromatu chcesz uzyskać, tym więcej patyczków umieścisz w dyfuzorze. 

Dyfuzor aromatyczny ma stosunkowo długą żywotność, ale zależy ona od bazy płynu zapachowego: 100 ml płynu zapachowego na bazie gliceryny lub oleju wystarcza na około 3 miesiące w pomieszczeniu o powierzchni około 30 m2, natomiast 100 ml płynu zapachowego na bazie alkoholu "schodzi" około miesiąca. W łazience perfumy zużywają się szybciej ze względu na wysoką wilgotność powietrza. Największą zaletą dyfuzora zapachowego jest jego prostota: wystarczy go raz zainstalować, a potem nie trzeba się już o niego martwić. Rozprzestrzenia zapach przez całą dobę!
Po usunięciu opakowania, w razie potrzeby napełnij pojemnik płynem zapachowym lub po prostu usuń korek, jeśli płyn znajduje się już wewnątrz wazonu. Zacznij od umieszczenia 2-3 patyczków. Następnie wybierz miejsce, w którym będzie stał dozownik zapachów: półkę, szafkę nocną, komodę. Ważne jest, aby nie umieszczać go zbyt wysoko i w miejscu, w którym dzieci lub zwierzęta nie będą mogły go przewrócić. Dopiero po kilku godzinach można zauważyć, jak silny jest zapach, więc jeśli jest zbyt mocny, należy usunąć część patyczków. Pamiętaj też, że im mocniejszy zapach, tym szybciej perfumy się kończą i trzeba je wcześniej odnowić. Intensywność oparów można również odnowić po 10-14 dniach używania, po prostu odwracając pałeczki do góry nogami.

Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 

Inne artykuły przedsiębiorstwa

Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create

Kontakty sprzedawcy

×
+380 (68) 84594XX Pokazać telefony
Promis-Plus LLP (ID: 212556)
Pracujemy: Pn.- Pt.
z 09:00 do 18:00.
Obiad: z 13:00 do 14:00.