Nowości z firmy i kolejne produkty

Nowości z firmy i kolejne produkty

W czerwcu 2021 r. uruchomiliśmy linię do produkcji gipsowych i cementowych puzderek i kasetek. Tego typu produkty są bardzo poszukiwane przez producentów świec Kraft z naturalnych rodzajów wosku, takich jak wosk sojowy i kokosowy.

W lipcu 2021 r. podjęliśmy decyzję o rozwinięciu działalności Privat Label dla małych prywatnych przedsiębiorców niezależnie od wielkości produkcji. Teraz każdy FOP może skupić się na sprzedaży na globalnych rynkach, takich jak Amazon czy Etsy, a produkcję powierzyć komuś, kto zna się na tym biznesie i ma doświadczenie. Produkcja kontraktowa świec z wosku sojowego, świec do masażu i dyfuzorów zapachowych jest teraz dostępna dla każdego.

W sierpniu 2021 roku wspólnie z niemiecką firmą Bekro uruchomiliśmy na Ukrainie masową produkcję barwników do świec. Teraz każdy nasz klient może sam stworzyć świece w takim odcieniu, na jaki ma zapotrzebowanie, pod warunkiem przedstawienia koloru z katalogu Pantone.

We wrześniu 2021 roku poszerzyliśmy gamę kolorów świec rustykalnych. Obecnie zawsze mamy w magazynie cylindry o średnicy 55 mm w palecie 21 odcieni. Wszystkie produkty są przedstawione na stronie internetowej. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania świec w dowolnym kolorze wg palety Pantone na zamówienie.

W październiku 2021 r. do naszej oferty kolorowych wosków dodaliśmy 2 kolejne rozmiary 200mm*200mm i 260mm*255mm. Paleta kolorów wosku pszczelego obejmuje już ponad 25 odcieni.

Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 

Inne aktualności przedsiębiorstwa

Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create

Kontakty sprzedawcy

×
+380 (68) 84594XX Pokazać telefony
Promis-Plus LLP (ID: 212556)
Pracujemy: Pn.- Pt.
z 09:00 do 18:00.
Obiad: z 13:00 do 14:00.